Menu

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září jako krásná dospělá žena. Jak dnes vypadá?

i
Martin Jelínek

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto symbolů stal reklamní spot na Kofolu, který se stal nezbytnou součástí vánočního období. Toto krátké video s mladou dívkou jménem Sandra Flemrová, která ztvárnila roli malé holčičky, oslovilo srdce mnoha lidí a stalo se ikonickým prvkem českých Vánoc.

 

Úspěšná reklama s vánoční atmosférou Reklama na Kofolu s Sandrou Flemrovou jako hlavní postavou byla uvedena před lety a od té doby se stala tradiční součástí českých Vánoc. Tento krátký spot je prostoupen vánoční atmosférou a nostalgií díky příběhu malé holčičky, která si užívá Vánoce s Kofolou. Reklama si získala srdce diváků a stala se jedním z nejoblíbenějších vánočních symbolů. Je to výrazný příklad reklamy, která se stala skutečným fenoménem, a její vysílání v televizi během vánočního období se těší očekávání mnoha Čechů.

 

Sandra Flemrová: Od reklamy k zaměstnání ve zdravotnictví Hlavní postava této ikonické reklamy, Sandra Flemrová, se od té doby významně proměnila. Po úspěchu v reklamě se pokusila o hereckou kariéru, avšak tato cesta jí nepřinesla očekávané úspěchy. Namísto toho se rozhodla věnovat studiu a získala kvalifikaci zubní sestry. Dnes pracuje jako zubní asistentka v jedné z místních zubních ordinací, což představuje impozantní kariérní posun po své účasti v reklamě. Sandra Flemrová je výborným příkladem toho, jak se lidé mohou změnit a rozvíjet po získání pozornosti díky reklamě.

 

Návrat Kofoly: Projekt „Cirkulka“ Přestože Sandra neuspěla jako herečka, stále udržuje spojení s Kofolou. V minulém roce se vrátila do spolupráce s touto společností v rámci projektu nazvaného „Cirkulka.“ Tento projekt se zaměřuje na vratné lahve a udržitelnost, což je další důležitý aspekt v dnešní době.

Reklama na Kofolu zůstává oblíbeným a tradičním vánočním symbolem pro mnoho Čechů. Je to připomínka nejen vánočního období, ale také toho, jak reklama může proniknout do srdcí lidí a stát se součástí jejich každodenní kultury.

Reklama na Kofolu s Sandrou Flemrovou je výjimečným příkladem toho, jak jedna reklama může ovlivnit vánoční tradice a stát se nedílnou součástí české kultury. Sama Sandra Flemrová prošla pozoruhodnou proměnou, ačkoli neuspěla jako herečka, našla své místo ve zdravotnictví.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…