Jednoduchý trik, díky kterému vyčistíte digestoř už za 5 minut

Moje babička má vždy čistou digestoř. Zná skvělý trik, který jí zabere 10 minut

Johana

Některé předměty v domě jsou špinavější než jiné. Jedním z nich je digestoř, která bývá velmi mastná a odpudivá. Ve skutečnosti mytí nemusí být složité ani časově náročné. Postupem času je špína ve filtru digestoře nevyhnutelná. Během vaření se zde usazuje mastnota a další nečistoty. Vznikne tak vrstva špíny, která nevypadá úhledně ani hygienicky. A co je horší, po chvíli začne i zapáchat. Měli byste se na digestoř čas od času podívat a vyčistit ji. 

Čištění digestoře 

Mnoho lidí však věří, že neexistuje jednoduchý a rychlý způsob, jak to udělat. Tipy hospodyně na čištění digestoře Ukázalo se, že se většina lidí mýlí. Nemusíte čištění věnovat mnoho času a energie. Naopak existuje jednoduchý způsob, jak zajistit, aby váš filtr digestoře opět vypadal jako nový. To vše díky brilantnímu způsobu geniální hospodyňky, který vyžaduje jen pár věcí. Je to rychlá a snadná metoda a většina lidí má všechny potřebné ingredience doma. To znamená, že nemusíte utrácet peníze za drahé čisticí prostředky. 

Čištění filtrů digestoře – jak na to 

  1. Ve velkém hrnci dejte vařit vodu. 
  2. Poté přidejte pár lžic jedlé sody. Nezapomeňte je přidávat po troškách, ne najednou. 
  3. Vložte špinavý filtr do vody. Pokud není hrnec dostatečně velký, aby se do něj vešel celý filtr, můžete jeho část nejprve namočit a po chvíli ho přehnout. Tímto způsobem budete moci ponořit celý filtr. 
  4. Vařte asi 10 minut. Poté vytáhněte filtr a opláchněte jej v teplé vodě. Vysušte ho a vložte zpět do digestoře. Měl by být opět čistý! Čištění filtrů digestoře nemusí být žádná dřina. Určitě si tento trik pamatujte. Sdílejte článek, ať se o něm dozví i vaši přátelé!

Zdroj: Webniusy.com