Menu

Česká stylistka Vám odhalí chyby, které dělá většina z Vás! „Neumíte používat make-up“ Doporučuje Vám tyto triky!

i
Martin Jelínek

Julia Stronach vizážistka, která má na sociálních sítích mnoho sledujících, je v poslední době velmi potěšila. Rozhodla se snimi totiž podělit o svoje tajemství! Julia nalíčila svou tetu na její narozeniny a výsledek byl neuvěřitelný! Díky dobře vytvořenému make-upu dokázala její teta omládnout o desítky let! Podle této odbornice stojí za úspěchem tohoto líčení pár tajemství.

Všichni víme, že make-up dokáže udělat velmi s naším vzhledem! Tato vyzážistka ukázala, že Vás může omladit o řadu let! Musíte jen vědět jaké chyby se při nanášení make-upu vyvarovat. A Julia se rozhodla, že Vám tuto chybu teď okryje.

Tajemství líčení spočívá vtom, že základ pro mladístvě vypadající pleť je lehká kosmetika a správná kontura na rtech! Těžká kosmetika dost často působí uměle a linka na rtech po celém obvodu zajístí, že ústa vypadají větší a křivá. Linka na rtech by se měla nacházet jen na mašličce lásky, tedy uprostřed na horním rtu. Nikdy ji nedávejte na okraje.

Mezi další nejčastější chyby Julia dává umělé řasy, nesprávná oční linka nebo nesprávný odstín podkladové báze. Všechny tyto faktory přidávají roky.

Kvalitní Make-up je základ úspěchu!

Visážistka doporučila Obcession Pore Blurring Primer, sama ho používá jako podkladovou bázi. a korektor. Má velmi měkký, sametový efekt a funguje jako druhá kůže.

 

Ve skutečnosti na dokonalém make-upu není nic složitého. Musíte se jen držet řady pravidel a vyhýbat se těžkému základu. Základ vždy naneste vlhkou houbičkou ve tvaru vajířka. Zaměřte se na obočí. Konturu rtů vždy provádějte jen ve středu rtů. Vyhýbejte se lesklým rtěnkám.

 

Zdroj: iefimerida.gr

 

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…