Byla to vyřazená paleta, než ji přinesl do dílny. Udělal z ní multifunkční kus nábytku, který doteď nikoho nenapadl - SvětŽivě.cz

Byla to vyřazená paleta, než ji přinesl do dílny. Udělal z ní multifunkční kus nábytku, který doteď nikoho nenapadl

Martin Jelínek

Možná si říkáte, že na tomto obrázku není nic zvláštního, jen obyčejný dřevěný taburet. Ale opak je pravdou, stačí se podívat. Každý, kdo někdy bydlel v malém bytě, ví, jak těžké může být vměstnat do něj vše, co chcete. S místem je zkrátka často problém a nedá se s tím nic dělat. Ale v tomto případě vám může pomoci tato obyčejně vypadající lavička. Ale pravdou je, že to opravdu není obyčejné – podívejte se, co se s tím dá dělat.

Pokud jste někdy měli problémy se stěhováním postele do bytu, víte, jak složité to může být. Jakmile si tuto postel dáte do ložnice, nemůžete se k ní pohodlně přiblížit. Zkrátka působí úplně ztraceně. Takže tato lavička může být vaším řešením – nebo spíše krabicí, která vypadá úplně obyčejně – ale není obyčejná.

Na první pohled vypadá jako krásně zpracovaná lavice z palet, která by v interiéru vypadala úchvatně. Obsahoval však překvapení, která čekal málokdo. Stačí to začít rozebírat. Pomalu, ale jistě se začíná proměňovat v krásnou postel na míru. Je mnohem lepší než manželská postel a lze ji dokonce složit za 10 minut.

Většina této postele je vyrobena z borovice a panely jsou vyrobeny z březové překližky. Povrchová úprava je pololesklý polyuretan. Podle výrobců postele bylo nejtěžší přijít na to, jak do sebe všechny díly po rozložení a složení dokonale zapadají. S hmotností pouhých 45 kg si tuto postel můžete vzít s sebou do kempu nebo kamkoli budete chtít. Podívejte se na video sami.