Menu

Během porodu matka přišla o své dítě; poté jí sestra sdělila něco, co nikdy nezapomene. Za tento moment jí tleská celá země.

i
Martin Jelínek

Potraty jsou v současné době častým jevem, mnohem častějším, než si většina lidí dokáže představit. Ženy však zpravidla nemají zájem otevřeně diskutovat o tomto tématu, neboť s sebou nese velmi bolestivé pocity. Přežít takové situace a následně o nich mluvit je pro ně nesmírně obtížné. Jedná se o velmi nepříjemnou zkušenost, na kterou by ženy nejraději zapomněly. Tato zpráva je pro ně zdrcující.

Psychologové naznačují, že mnoho žen toto vnímá jako velkou ostudu. Pro ostatní je obtížné pochopit, jak se žena v takové situaci musí cítit. Cítí se provinile a stydí se za to, že nedokázala udržet nebo zvládnout své těhotenství. Rachel Whalen je ženou, která dobře chápe, jaké to je ztratit dítě. Před porodem nebylo v jejím těhotenství žádné varování o možném potratu. Spolu s lékaři očekávala narození zdravého dítěte, se kterým plánovala budoucnost a na nějž se těšila. V nemocnici však přišla očekávaná dcera, která byla bohužel mrtvá.

Tato zpráva představuje pro okolí těžký úder. Lidé nevědí, jak správně reagovat, když je nutné někomu oznámit, že jeho dítě není mezi námi. Rachel měla však štěstí, že ji rodina a přátelé podpořili v tomto těžkém období. Zdravotní sestra v nemocnici sehrála klíčovou roli při poskytování podpory. Díky této podpoře se Rachel nakonec odvážila otevřít a hovořit o svém trápení.

Vděčnost vůči sestrám a rodině Rachel nezapomněla vyjádřit. V dopise vzdala hold zdravotní sestře, která jí poskytla potřebnou péči a podporu v obtížných chvílích. Také poděkovala sestrám, které podpořily jejího manžela během noci v nemocnici, a všem, kteří jí pomohli udržet dobrou náladu. Rachel zdůraznila sílu a podporu, kterou obdržela od svého okolí, a vyjádřila jim nadosmrti svou vděčnost.

Tento příběh ukazuje, jak důležitou roli hrají zdravotní sestry a asistentky v nemocnicích, a zdůrazňuje, že jejich práce přináší velký komfort v těžkých chvílích pacientů. Je nezbytné tuto zkušenost sdílet, abychom ocenili práci těch, kteří nám poskytují podporu v nejtěžších chvílích života.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…