9letá dvojčata přezdívaná „nejkrásnější dívky světa“ jsou nyní úspěšnými modelkami. - SvětŽivě.cz

9letá dvojčata přezdívaná „nejkrásnější dívky světa“ jsou nyní úspěšnými modelkami.

Martin Jelínek

Když Jaqi a Kevin Clements před devíti lety přivítali svá jednovaječná dvojčata, mnozí předpovídali, že jejich dcera se prosadí ve světě modelingu. Kromě jejich rozkošných a jedinečných rysů se dvojčata Clements narodila se zelenýma očima, nejvzácnější barvou očí na světě. Pouze 2 % světové populace má zelené oči.

Dvojčata Clements se narodila předčasně 7. července 2010 v Kalifornii v USA Naštěstí i přes předčasný porod byly holčičky zdravé bez komplikací „Narodili se o čtyři a půl týdne dříve, ale vzhledem k tomu, že dnes znám jejich osobnosti, chápu a myslím si, že dává smysl, aby se objevili brzy, bez ohlášení a připraveni vzít na sebe cokoli,“ řekl Jaqi.

Jaqi a Kevin později pojmenovali svá dvojčata Ava Marie a Leah Rose Od dětství byla dvojčata vždy obdivována a obdivována přáteli, rodinou a dokonce i cizími lidmi Někteří dokonce nabídli, že dvojčata podepíší modelingové agentuře Soudkyně odmítla myšlenku nechat své dcery modelem, protože byly příliš mladé. Přesto se rozhodla, že to zkusí, když bylo Avě Marie a Leah Rose šest měsíců.

Když však pro matku bylo těžké žonglovat s dvojčaty s jejich dvouletým bratrem Chasem Robertem, Jaqi cítila, že teď není ten správný čas, aby se dívky staly modelkami.

Až o sedm let později, 7. července 2017, to soudce uznal jako znamení

Později pro dvojčata založila účet na Instagramu a netrvalo dlouho a jejich sledující se začali hromadit Za méně než šest měsíců nashromáždil instagramový účet Leah Rose a Avy Marie více než 139 000 sledujících.