Neuvěříte, jak oslavila své 103. narozeniny žena plná elánu

To, jak oslavila 103letá žena svoje narozeniny je neuvěřitelné. Jen se podívejte, co dělá

Johana

Říká se, že věk je jen číslo. Stárnutí je součást života a naprostá většina z nás je nucena přijmout fakt, že jsou věci, kterých se budeme muset s přibývajícím věkem vzdát. Obvykle jde o věci, které do určité míry zatěžují naše tělo. Jedná se například o tanec. 

Je v úžasné formě

Žena z Woodbury v New Jersey, Mary Capasso, se nedávno rozhodla ukázat, že i přes svůj úctyhodný věk dokáže stále působivě tančit. „Narodila jsem se v roce 1919,“ řekla Mary. „Cítím se dobře, stejně jako kterýkoli jiný den.“ Susan Sacksová, která pracuje ve Watermark’s Woodbury Mews, kde Mary žije, řekla, že chtějí při příležitosti jejích 103. narozenin uspořádat něco speciálního. „Tanec byl její vášní,“ řekla Susan. „Bylo to poprvé, co jsme pro ni mohli připravit takové překvapení.“ Na oslavě narozenin Mary vystoupili mnozí tanečníci. Jak řekla oslavenkyně: „S manželem jsme vždy rádi tančili.“ 

Maryin život

Mary se setkala se svým zesnulým manželem Carlem na střední škole. Vzali se v roce 1941, než byl během druhé světové války povolán do armády. „Byli jsme manželé jen pár měsíců, než byl povolán do armády,“ řekla Mary. Dodala, že ona a Carl začali tančit, když jejich syn odešel studovat. „Nebylo to snadné. Museli jsme hodně trénovat,“ pokračovala. „V tanci jsme se stále zlepšovali.“ Mary oslavila své 103. narozeniny tak, že si na parketu zatančila také. Málokomu se v takovém věku poštěstí být natolik fit, aby si ještě dokázal zatančit. Mary byla ráda, že měla tuto příležitost. Susan Sacksová dodala: „Ve 103 letech je stále plná života. Je to prostě úžasná žena.“ Velmi inspirativní žena. Má obrovské štěstí, že v tolika letech stále dokáže dělat, co ji baví. Sdílejte tento článek, pokud vám vykouzlil úsměv na tváři. Zanechte komentář, abyste Marii popřáli vše nejlepší do budoucna.