Menu

Žena porodila trojčata, aniž by o tom věděla. Sami lékaři nechápou, jak se to stalo.

i
Martin Jelínek

Manželé měli obrovskou radost, když se dozvěděli, že žena je těhotná. Samozřejmě chtějí, aby jejich dítě bylo zdravé a silné, ale chtějí také chlapce. Dostanou však více. Život je nepředvídatelný. Možná si často myslíme, že přání je těžké splnit a osud je k nám nespravedlivý, ale tento mladý pár rozhodně nesouhlasí.

Když žena otěhotní, nastávající rodiče doufají, že se jim kromě zdravého miminka narodí i chlapeček. Když však vyslovili své přání, nemysleli si, že dostanou více. Ultrazvuk detekuje dvě srdce Během prvního ultrazvuku lékaři nastávajícím rodičům potvrdili, že v děloze není jedno dítě, ale dvě. Tato žena je těhotná s dvojčaty. I když byli s manželem trochu překvapeni, byli velmi šťastní.

Chtějí, aby obě děti byly zdravé a silné a při troše štěstí z nich budou chlapci. Vše nasvědčuje tomu, že se přání dvojice vyplní.

Při oslavě narozenin manželky se sešly rodiny, rodiče, bratři a sestry obou stran. To však není jediný důvod k oslavě. Všichni budoucím rodičům přejeme hodně zdraví a síly, dvojčata se rodí hladce a děti jim přinášejí jen štěstí. K večeru byla žena unavená. Chodí brzy spát. Ráno ji však probudily kontrakce. Okamžitě vstala a vzbudila manžela, aby ji odvezl na porodní sál.

Nyní je čas, aby přivítali své dva syny. Muž se okamžitě oblékl a odvezl svou ženu do nemocnice, čímž ji překvapil. V tu chvíli ještě nevěděla, že osud to s ní a jejím manželem zařídil trochu jinak.

„Ihned jsem volala manželovi. Byl doma. Informovala jsem ho, že jsem porodila a všechno je v pořádku. Když se zeptal, kdo se narodil, řekla jsem mu, že dva kluci a jedna holka. Chvíli bylo ticho, ale pak se na druhém konci telefonu ozval hlasitý smích. Jen konstatoval, že kde jsou chlapi, musí být i ženská,“ vyprávěla s úsměv na tváři novopečená maminka.

zdroj: svetkreativity.cz

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…