Žena porodila trojčata, aniž by o tom věděla. Sami lékaři nechápou, jak se to stalo. - SvětŽivě.cz

Žena porodila trojčata, aniž by o tom věděla. Sami lékaři nechápou, jak se to stalo.

Martin Jelínek

Manželé měli obrovskou radost, když se dozvěděli, že žena je těhotná. Samozřejmě chtějí, aby jejich dítě bylo zdravé a silné, ale chtějí také chlapce. Dostanou však více. Život je nepředvídatelný. Možná si často myslíme, že přání je těžké splnit a osud je k nám nespravedlivý, ale tento mladý pár rozhodně nesouhlasí.

Když žena otěhotní, nastávající rodiče doufají, že se jim kromě zdravého miminka narodí i chlapeček. Když však vyslovili své přání, nemysleli si, že dostanou více. Ultrazvuk detekuje dvě srdce Během prvního ultrazvuku lékaři nastávajícím rodičům potvrdili, že v děloze není jedno dítě, ale dvě. Tato žena je těhotná s dvojčaty. I když byli s manželem trochu překvapeni, byli velmi šťastní.

Chtějí, aby obě děti byly zdravé a silné a při troše štěstí z nich budou chlapci. Vše nasvědčuje tomu, že se přání dvojice vyplní.

Při oslavě narozenin manželky se sešly rodiny, rodiče, bratři a sestry obou stran. To však není jediný důvod k oslavě. Všichni budoucím rodičům přejeme hodně zdraví a síly, dvojčata se rodí hladce a děti jim přinášejí jen štěstí. K večeru byla žena unavená. Chodí brzy spát. Ráno ji však probudily kontrakce. Okamžitě vstala a vzbudila manžela, aby ji odvezl na porodní sál.

Nyní je čas, aby přivítali své dva syny. Muž se okamžitě oblékl a odvezl svou ženu do nemocnice, čímž ji překvapil. V tu chvíli ještě nevěděla, že osud to s ní a jejím manželem zařídil trochu jinak.

„Ihned jsem volala manželovi. Byl doma. Informovala jsem ho, že jsem porodila a všechno je v pořádku. Když se zeptal, kdo se narodil, řekla jsem mu, že dva kluci a jedna holka. Chvíli bylo ticho, ale pak se na druhém konci telefonu ozval hlasitý smích. Jen konstatoval, že kde jsou chlapi, musí být i ženská,“ vyprávěla s úsměv na tváři novopečená maminka.

zdroj: svetkreativity.cz