Menu

Žena porodila paterčata a během půl roku jí opustil manžel! Neuvěříte jak si statečná žena poradila teď je inspirací pro všechny ostatní!

i
Martin Jelínek

Oksana a Sergey spolu dlouho tvořili úplně normální rodinu. Pár let po narození dcery Alice se jako mnoho jiných rozhodli rozšířit svoji rodinu a pořídit si ještě jedno dítě. Když se jim po nějaké době skutečně podařilo otěhotnět, ani jeden z nich nečekal co jim doktor prozradí na jejich prvním ultrazvuku.

Na prvním ultrazvuku totiž vyšlo najevo že Oksana čeká paterčata. Paterčata jsou obvykle velmi neobvyklým důsledkem umělého oplodnění. Otěhotnět s paterčaty přirozenou cestou je ale skutečně velmi vzácné, statisticky se jedná o jeden případ na 85 milionů těhotenství. Matce v nemocnici doporučili podstoupit zákrok a snížit množství oplodněných embryí tak, aby zbylá měla prostor pro zdraví a bezpečný vývoj. To se ale matka rovnou odmítla a rozhodla se nechat těhotenství volný průběh.

Všech pět dětí se narodilo v roce 2016. Děti byly skutečně malé, vážili mezi 1200 a 1900g, ale jinak byly zdravé. Celá rodina měla radost, dokonce dostali větší byt, aby měly paterčata dostatek prostoru. Prvních pár měsíců po narození tak vše vypadalo skutečně idylicky. Po čase se však ukázalo, že Sergey nezvládá náročnou péči o svých šest dětí. Veškerou péči nechal na své ženě, odmítal dokonce i vstát k brečícímu dítěti, že prý je to moc unavený.

Sergey se postupně o svou rodinu úplně přestal zajímat. Když požádal o rozvod, nebylo paterčatům ještě ani šest měsíců. Po rozvodu úplně zmizel ze života Oksany a svých dětí, neplatil dokonce ani alimenty. Rozvod musel být pro Oksanu zdrcující, ta ale díky svým šesti dětem neměla ani chvilku na to se litovat. Rychle se naučila řídit mikrobus a dokonce si i vedle péče o děti začala přivydělávat sdílením svého života na internetu.

Dnes Oksaně s péčí o děti pomáhá také její matka. Osudy její rodiny na internetu sleduje více než 100 000 lidí a často i komerčně natáčí před kamerou. Vychovávat šest dětí rozhodně není levná záležitost a tak rodině kromě pomoci od státu založili také fond, kam lidé přispívají každý den. Oksaně se tak úspěšně daří poskytnout svým dětem šťastné dětství i bez pomoci manžela.

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…