Menu

Žena porodila paterčata a během půl roku jí opustil manžel! Neuvěříte jak si statečná žena poradila teď je inspirací pro všechny ostatní!

iZdroj: unsplash.com
Martin Jelínek

Oksana a Sergey spolu dlouho tvořili úplně normální rodinu. Pár let po narození dcery Alice se jako mnoho jiných rozhodli rozšířit svoji rodinu a pořídit si ještě jedno dítě. Když se jim po nějaké době skutečně podařilo otěhotnět, ani jeden z nich nečekal co jim doktor prozradí na jejich prvním ultrazvuku.

Na prvním ultrazvuku totiž vyšlo najevo že Oksana čeká paterčata. Paterčata jsou obvykle velmi neobvyklým důsledkem umělého oplodnění. Otěhotnět s paterčaty přirozenou cestou je ale skutečně velmi vzácné, statisticky se jedná o jeden případ na 85 milionů těhotenství. Matce v nemocnici doporučili podstoupit zákrok a snížit množství oplodněných embryí tak, aby zbylá měla prostor pro zdraví a bezpečný vývoj. To se ale matka rovnou odmítla a rozhodla se nechat těhotenství volný průběh.

Všech pět dětí se narodilo v roce 2016. Děti byly skutečně malé, vážili mezi 1200 a 1900g, ale jinak byly zdravé. Celá rodina měla radost, dokonce dostali větší byt, aby měly paterčata dostatek prostoru. Prvních pár měsíců po narození tak vše vypadalo skutečně idylicky. Po čase se však ukázalo, že Sergey nezvládá náročnou péči o svých šest dětí. Veškerou péči nechal na své ženě, odmítal dokonce i vstát k brečícímu dítěti, že prý je to moc unavený.

Sergey se postupně o svou rodinu úplně přestal zajímat. Když požádal o rozvod, nebylo paterčatům ještě ani šest měsíců. Po rozvodu úplně zmizel ze života Oksany a svých dětí, neplatil dokonce ani alimenty. Rozvod musel být pro Oksanu zdrcující, ta ale díky svým šesti dětem neměla ani chvilku na to se litovat. Rychle se naučila řídit mikrobus a dokonce si i vedle péče o děti začala přivydělávat sdílením svého života na internetu.

Dnes Oksaně s péčí o děti pomáhá také její matka. Osudy její rodiny na internetu sleduje více než 100 000 lidí a často i komerčně natáčí před kamerou. Vychovávat šest dětí rozhodně není levná záležitost a tak rodině kromě pomoci od státu založili také fond, kam lidé přispívají každý den. Oksaně se tak úspěšně daří poskytnout svým dětem šťastné dětství i bez pomoci manžela.

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…