Menu

Žena měla ve svých 50 letech více než tisíc milenců. A všichni byli ženatí.

i
Martin Jelínek

 

Tato padesátiletá influencerka se v nedávném rozhovoru nechala slyšet, že se svým zvláštním hobby za žádnou cenu nehodlá přestat. Zvláštní statistika říká, že v průběhu měsíce září je nejvíce mužů nevěrných svým partnerkám. Gweneth Lee ho proto považuje za svůj nejoblíbenější měsíc. Její zálibou je totiž lov na ženaté muže, kteří ji prý nemohou odolat.

V rozhovoru pro bulvární deník The Sun influencerka tvrdí, že tento měsíc potkává zástupy mužů, kteří touží po milenkách. Zejména se prý jedná o ženaté muže pracující ve financích, IT nebo také jako filmový producenti. Gweneth Lee se v současné době pohybuje mezi Londýnem a Kalifornií. Přes svůj věk v rozhovoru uvádí, že je jako žena a milenka neodolatelná pro zadané muže. Podle jejího deníku svedla již přes tisícovku mužů!

To že v září potkáme nejvíce nevěrníku však kromě Gweneth potvrzují i oficiální statistiky. Výzkum vztahových expertů z agentury Illicit Encounters na vzorku 2000 mužů opravdu dospěl k závěru, že nejvíce románků se odehrává právě během měsíce září.
Podle výzkumníků jsou až z 22% důvodem pro podzimní aférky překvapivě letní prázdniny. Muži v dlouhodobých vztazích považují tlak na romanticky prožité léto za unavující. Toto bohužel potvrzují i ženy. Překvapivých 32 až 34 procent žen uvedlo v dotazníku, že si jejich partneři našli bokovku právě po delší dovolené.

 

Gweneth Lee tvrdí, že za to může nuda ve vztahu. „Muži jsou prostě znudění ze svých partnerek. Jsou znechucení z jejích těl, nebaví je dívat se stále na tu samou ženu. Komu by se líbilo trávit tolik času s jedním člověkem… Moji milenci mi často říkají že je život v manželství prostě nebaví a mě je jich líto.“ Vedle svého kontroverzního názoru 50letá influencerka se také svěřila s tím, že sama o sobě přemýšlí jako o „super-milence“.
Muži Gweneth doslova zasypávají drahými dárky.

Gweneth si myslí, že by všichni měli uspokojovat svoje potřeby bez ohledu na druhé. Sama cítí, že uspokojováním ženatých mužů naplňuje svůj životní potenciál. Ke svým hrátkám si však vybírá zejména inteligentní, a hlavně bohaté, ženaté muže. Tito muži jí pak prý její náklonost oplácí prostřednictvím drahých dárků a exotických dovolených.
V rozhovoru se také svěřila, že o dlouhodobý vztah sama určitě nestojí. Ženatí muži jí prý vyhovují ve všech ohledech. Tato rozvedená 50letá influencerka tak se svým zvláštním koníčkem v nejbližší době přestat rozhodně nehodlá.

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…