Menu

Žena měla ve svých 50 letech více než tisíc milenců. A všichni byli ženatí.

iZdroj: Studio shot of lovely blonde fifty years old woman smiles positively holds disposable paper cup of hot beverage wears fur coat indicates away isolated over brown background. Winter lifestyle concept
Martin Jelínek

 

Tato padesátiletá influencerka se v nedávném rozhovoru nechala slyšet, že se svým zvláštním hobby za žádnou cenu nehodlá přestat. Zvláštní statistika říká, že v průběhu měsíce září je nejvíce mužů nevěrných svým partnerkám. Gweneth Lee ho proto považuje za svůj nejoblíbenější měsíc. Její zálibou je totiž lov na ženaté muže, kteří ji prý nemohou odolat.

V rozhovoru pro bulvární deník The Sun influencerka tvrdí, že tento měsíc potkává zástupy mužů, kteří touží po milenkách. Zejména se prý jedná o ženaté muže pracující ve financích, IT nebo také jako filmový producenti. Gweneth Lee se v současné době pohybuje mezi Londýnem a Kalifornií. Přes svůj věk v rozhovoru uvádí, že je jako žena a milenka neodolatelná pro zadané muže. Podle jejího deníku svedla již přes tisícovku mužů!

To že v září potkáme nejvíce nevěrníku však kromě Gweneth potvrzují i oficiální statistiky. Výzkum vztahových expertů z agentury Illicit Encounters na vzorku 2000 mužů opravdu dospěl k závěru, že nejvíce románků se odehrává právě během měsíce září.
Podle výzkumníků jsou až z 22% důvodem pro podzimní aférky překvapivě letní prázdniny. Muži v dlouhodobých vztazích považují tlak na romanticky prožité léto za unavující. Toto bohužel potvrzují i ženy. Překvapivých 32 až 34 procent žen uvedlo v dotazníku, že si jejich partneři našli bokovku právě po delší dovolené.

 

Gweneth Lee tvrdí, že za to může nuda ve vztahu. „Muži jsou prostě znudění ze svých partnerek. Jsou znechucení z jejích těl, nebaví je dívat se stále na tu samou ženu. Komu by se líbilo trávit tolik času s jedním člověkem… Moji milenci mi často říkají že je život v manželství prostě nebaví a mě je jich líto.“ Vedle svého kontroverzního názoru 50letá influencerka se také svěřila s tím, že sama o sobě přemýšlí jako o „super-milence“.
Muži Gweneth doslova zasypávají drahými dárky.

Gweneth si myslí, že by všichni měli uspokojovat svoje potřeby bez ohledu na druhé. Sama cítí, že uspokojováním ženatých mužů naplňuje svůj životní potenciál. Ke svým hrátkám si však vybírá zejména inteligentní, a hlavně bohaté, ženaté muže. Tito muži jí pak prý její náklonost oplácí prostřednictvím drahých dárků a exotických dovolených.
V rozhovoru se také svěřila, že o dlouhodobý vztah sama určitě nestojí. Ženatí muži jí prý vyhovují ve všech ohledech. Tato rozvedená 50letá influencerka tak se svým zvláštním koníčkem v nejbližší době přestat rozhodně nehodlá.

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…