Zákulisí hotelové hygieny: Temné praktiky, které hotely raději tají! - SvětŽivě.cz

Zákulisí hotelové hygieny: Temné praktiky, které hotely raději tají!

Martin Jelínek

Přestože vstupujete do hotelového pokoje s očekáváním čistoty a pohodlí, skutečnost je často daleko od toho, čemu byste rádi věřili. Zaměstnanci hotelů na sociálních sítích odhalují šokující tajemství a varují hosty, na co by se měli připravit. Je na čase prozradit, čeho byste se měli v hotelu rozhodně nedotýkat!

TikTokerka @queenevangeline25, která pracuje v jednom americkém hotelu, se nebojí sdílet temné stránky hotelového průmyslu. Ve svých videích odhaluje tajemství, která vás donutí se zamyslet. Například varuje před povlečením na posteli. Podle jejích slov jsou povlečení praná velmi zřídka, a to pouze jednou za rok! Radí hostům, aby přehoz sundali hned po příjezdu a nepřicházeli s ním do styku.

Ale to není zdaleka vše! V dalším videu @queenevangeline25 prozrazuje, že byste se měli vyhýbat dotyku dálkového ovladače televizoru. Překvapivá studie totiž odhalila, že tyto ovladače jsou plné bakterií. A co je ještě horší? Tento problém je větší právě v luxusnějších hotelech! Američanka také upozorňuje, že byste neměli používat sklenice v hotelovém pokoji bez předchozího důkladného umytí. Úklidový personál je často jen opláchne vodou a vyleští, aniž by použili saponát. To vás přece jen trochu zarazí, že?

Ale to není konec tohoto hororového příběhu! @queenevangeline25 dále varuje před chodidly na hotelovém koberci. Raději na ně nevstupujte bosky, protože víte, co se na nich skrývá! A pokud se chystáte do sprchy, nezapomeňte si vzít žabky, protože ani tam nejste zcela v bezpečí.

Skvrny na ručnících a ošklivé šmouhy na nábytku: Nečekaná pravda o hotelových praktikách!

Ale to není všechno, co byste měli vědět o hygieně v hotelech! Kromě výše uvedených problémů existují další praktiky, které vás dost možná šokují. Například, ručníky v hotelech jsou často běleny, aby byly dokonale bílé. Pokud na nich zůstanou neodstranitelné skvrny, nebojte se, budou jednoduše přebarveny modrou barvou a použity k čištění bazénů. A pokud se vám naskytne příležitost sednout si na čalouněný nábytek, raději si pod sebe položte ručník. Víte proč? Protože někteří hosté mají tendenci sedět na nábytku nazí a zanechávají na něm ošklivé šmouhy.

A co říkáte na to, že některé hotely využívají bufety k výdeji zbytků z předchozího dne? Ano, správně jste slyšeli. Pokud se rozhodnete ochutnat teplá jídla, měli byste dávat velký pozor. Například klobásy se často ohřívají opakovaně, což rozhodně není nejhygieničtější praxe.

Takže příště, až se ubytujete v hotelu, buďte opatrní! I když vypadá na první pohled čistě, je tu mnoho věcí, na které byste se měli vyvarovat. Vyhněte se přehozům, nedotýkejte se dálkových ovladačů, nechte sklenice ležet nedotčené a vyhněte se chodidlam na kobercích. A pamatujte si, že hygiena v hotelech je často záležitostí špinavých tajemství, která se snaží skrýt za zdánlivě dokonalou fasádou.

Mohlo by Vás zajímat: Šokující objev: Tajný recept, který vám zabrání v páchnutí potem! Odhalujeme neuvěřitelnou domácí metodu na zastavení nepříjemného zápachu!