Menu

Tvar vašich nehtů může vypovídat o vaší osobnosti.

i
Martin Jelínek

Naše otisky prstů jsou jedinečné osobní identifikátory. Ale co nám říká druhá strana našeho prstu? Obvykle nesouhlasně kroutíme hlavou nad podobnými „testy osobnosti“, ale tento byl překvapivě přesný. Já sám spadám do první kategorie a téměř všechny zmíněné vlastnosti mi naprosto sedí.

1) Dlouhé – Jsi trochu výbušný romantik s bujnou fantazií. Pečlivý a kreativní, někdy podlehnete tlaku svého okolí. Ve své partě přátel jste to vy, kdo si všímá i těch nejmenších detailů, kterých si ostatní nevšimnou. Lidé s vámi rádi tráví čas, protože jste typ člověka, který vychází s každým.

 

2) Široké – Jste dynamický teoretik. Lidé milují vaši přímost a jasnost vyjadřování. Můžete být otevření a upřímní i v situacích, kdy je zřejmé, že odezva na vaši upřímnost nebude příliš pozitivní. Lidé se na vás často obracejí s prosbou o radu a pomoc, protože nikdy nikoho nezklamete.

 

 

3,4) Ve tvaru vejce

Jste bezstarostný, uvolněný pacifista. Rád si jdeš svým tempem, protože nerad následuješ ostatní, takže si vždycky děláš věci po svém. Jste inteligentní člověk, který dělá logická a účelná rozhodnutí. Své emoce pevně svíráte, a proto máte mnoho dlouhodobých přátel.

 

5) Tvar čtverce

Jste odvážní, vytrvalí a máte silné vůdčí schopnosti. Jste přirozeně charismatičtí a ostatní lidé často stojí za vámi. Ačkoliv jste obecně vzato seriózní, máte hravou povahu, které si lidé ve vašem okolí cení.

 

6) Tvar trojúhelníku

Trojúhelníkové nebo obrácené trojúhelníkové nehty jsou často známkou geniality. Jste inovativní člověk, který myslí jinak než ostatní a vyžaduje dokonalost. Častěji než většina přicházíte s novými a efektivními nápady, což svým způsobem vede k obdivu okolí.

i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…