Menu

Tvar vašich nehtů může vypovídat o vaší osobnosti.

Martin Jelínek

Naše otisky prstů jsou jedinečné osobní identifikátory. Ale co nám říká druhá strana našeho prstu? Obvykle nesouhlasně kroutíme hlavou nad podobnými „testy osobnosti“, ale tento byl překvapivě přesný. Já sám spadám do první kategorie a téměř všechny zmíněné vlastnosti mi naprosto sedí.

1) Dlouhé – Jsi trochu výbušný romantik s bujnou fantazií. Pečlivý a kreativní, někdy podlehnete tlaku svého okolí. Ve své partě přátel jste to vy, kdo si všímá i těch nejmenších detailů, kterých si ostatní nevšimnou. Lidé s vámi rádi tráví čas, protože jste typ člověka, který vychází s každým.

 

2) Široké – Jste dynamický teoretik. Lidé milují vaši přímost a jasnost vyjadřování. Můžete být otevření a upřímní i v situacích, kdy je zřejmé, že odezva na vaši upřímnost nebude příliš pozitivní. Lidé se na vás často obracejí s prosbou o radu a pomoc, protože nikdy nikoho nezklamete.

 

 

3,4) Ve tvaru vejce

Jste bezstarostný, uvolněný pacifista. Rád si jdeš svým tempem, protože nerad následuješ ostatní, takže si vždycky děláš věci po svém. Jste inteligentní člověk, který dělá logická a účelná rozhodnutí. Své emoce pevně svíráte, a proto máte mnoho dlouhodobých přátel.

 

5) Tvar čtverce

Jste odvážní, vytrvalí a máte silné vůdčí schopnosti. Jste přirozeně charismatičtí a ostatní lidé často stojí za vámi. Ačkoliv jste obecně vzato seriózní, máte hravou povahu, které si lidé ve vašem okolí cení.

 

6) Tvar trojúhelníku

Trojúhelníkové nebo obrácené trojúhelníkové nehty jsou často známkou geniality. Jste inovativní člověk, který myslí jinak než ostatní a vyžaduje dokonalost. Častěji než většina přicházíte s novými a efektivními nápady, což svým způsobem vede k obdivu okolí.

Svět

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje…
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…
Svět

Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá…

Přes všechna varování lékařů se rozhodli založit rodinu. Dnes pětičlenná rodina ukazuje na sociálních sítích dojemné fotografie ze svého života.…