Toto parádní představení malých holčiček, způsobilo naprostý údiv! I samotní hráči byly v šoku! - SvětŽivě.cz

Toto parádní představení malých holčiček, způsobilo naprostý údiv! I samotní hráči byly v šoku!

Martin Jelínek

Sportovní zápasy v Americe jsou vždy doprovázeny zábavnými vystoupeními, které v poločase baví diváky. U jednoho běžného basketbalového zápasu však dívenky svým vystoupením vyrazily divákům dech. To, co se zprvu jevilo jako běžné vystoupení se zcela změnilo, když náhle zhasla světla. To, co následovalo nikdo z přihlížejících nečekal.

Když se malá škola uprostřed amerického Kansasu probojovala do finále, které se navíc odehrávalo na domácí půdě, přilákalo to zákonitě plné hlediště diváků. Rodiče, sourozenci i místní fanoušci basketbalu se však kromě zážitku z finálové hry dočkali i nečekané podívané, kterou si připravil místní taneční tým v podobě jejich unikátního vystoupení.

Když dívky nastoupily na hrací plochu nikdo nečekal nic neobvyklého. Jejich vystoupení zprvu vypadalo úplně normálně, za zvuku písně Hallelujah dívenky s věnci ve vlasech a lucernách v rukou v rytmu tančili. Následovalo ale obrovské překvapení. Když světla zhasla, šaty se dívkám rozsvítili a vytvořili nádherná křídla.

Toto vystoupení znamenalo pro Dodge City High School víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Kromě vydařeného zápasu a úžasného představení, které si jistě všichni přítomní budou ještě dlouho pamatovat, umožní nově nalezená sláva poskytnout studentům lepší budoucnost. Jak sama škola uvedla na svém profilu, je jejím cílem zajistit co nejvíce svým studentům místa na prestižních univerzitách. Virální videa jako toto tak mohou pomoci splnit dívkám jejich sny.