Menu

Tak z tohoto vážně MRAZÍ ! V tomto roce teprve přijde katastrofa, předpověděla slepá věštkyně Vanga

Světoznámá věštkyně Vanga sice odešla na onen svět v roce 1996, některé její předpovědi ale stále ještě čekají na své naplnění. Třeba ta, že v roce 2020 zasáhne svět ničivá katastrofa. Způsobí ji koronavirus Covid-19? A co další nás čeká?

Vanga byla věštkyně původem z Bulharska, která již v jedenácti letech ztratila zrak. Poté, co překonala silný zápal plic, začala vidět do budoucnosti. Přesnost proroctví byla pro okolí děsivá a veřejnost se jí slov tak trochu obává dodnes.

Lidé se bojí, co bude. Vanga měla často pravdu
Podle všeho předpověděla pád komunismu, tragédii jaderné elektrárny v Černobylu či útok na Světové obchodní centrum v New Yorku. To je ale zřejmě slabý čajíček oproti tomu, co má nastat v roce 2020. Čeká nás údajně totální zkáza.

V ohrožení je i Donald Trump
Islámští extremisté prý začnou válku, na vymezení započetí použijí tolikrát neznámou chemickou zbraň, se kterou zabijí miliony nevinných lidí. Rok to nemá být jednoduchý ani pro Donalda Trumpa, který zřejmě těžko onemocní. Bude bojovat o holý život. Zda to přežije, Vanga nevěděla. Dost možná ale Trump ztratí sluch.

Putina bude chtít někdo zneškodnit
V ohrožení života bude i ruský prezident Vladimír Putin, na kterého bude chtít spáchat atentát někdo z jeho vlastního týmu. Putin se konec konců v minulosti nechal slyšet, že se několika pokusům o atentát na jeho osobu vyhnul.

Vanga se ve většině věšteb nemýlila
Zemětřesení správně předpověděla v Indickém oceánu a nemýlila se ani s tsunami v roce 2004. zkázonosným vlna by v tomto roce měla poničit části Japonska, Číny, Aljašky a Pákistánu. Zda vlna má značit přírodní katastrofu, zda mělo jít o vlnu šíření nové, nekontrolovatelné nemoci, bohužel není jasné.

Už zesnulá věštkyně se přezdívá Nostradamus v sukni, protože se až v 85% svých předpovědí nemýlila. Tak snad se tak stane alespoň v roce 2020.