Tak z tohoto vážně MRAZÍ ! V tomto roce teprve přijde katastrofa, předpověděla slepá věštkyně Vanga

Světoznámá věštkyně Vanga sice odešla na onen svět v roce 1996, některé její předpovědi ale stále ještě čekají na své naplnění. Třeba ta, že v roce 2020 zasáhne svět ničivá katastrofa. Způsobí ji koronavirus Covid-19? A co další nás čeká?

Vanga byla věštkyně původem z Bulharska, která již v jedenácti letech ztratila zrak. Poté, co překonala silný zápal plic, začala vidět do budoucnosti. Přesnost proroctví byla pro okolí děsivá a veřejnost se jí slov tak trochu obává dodnes.

Lidé se bojí, co bude. Vanga měla často pravdu
Podle všeho předpověděla pád komunismu, tragédii jaderné elektrárny v Černobylu či útok na Světové obchodní centrum v New Yorku. To je ale zřejmě slabý čajíček oproti tomu, co má nastat v roce 2020. Čeká nás údajně totální zkáza.

V ohrožení je i Donald Trump
Islámští extremisté prý začnou válku, na vymezení započetí použijí tolikrát neznámou chemickou zbraň, se kterou zabijí miliony nevinných lidí. Rok to nemá být jednoduchý ani pro Donalda Trumpa, který zřejmě těžko onemocní. Bude bojovat o holý život. Zda to přežije, Vanga nevěděla. Dost možná ale Trump ztratí sluch.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Doporučujeme