Menu

Popálená žena si myslela že jí partner opustí! On jí však velmi překvapil! Žádala ho aby začal život s někým jiným On jí odmítnul poslechnout a ….

i
Martin Jelínek

Turia Pittová, 27letá žena, zažila před šesti lety obrovskou tragédii. Tehdy jako nádherná modelka běžela australský ultramaraton a uvízla v lese uprostřed požáru. Těžce popálená na 64 procentech těla lékaři nebyli jisti, zda přežije. Naštěstí se však vzpamatovala a šest let po nehodě dokazuje, že člověk dokáže překonat i ty nejtěžší zkoušky. Její partner se stal klíčovou oporou.

Michael Hoskin, Turin přítel, prokázal laskavost a péči. Opustil svou práci policisty, aby mohl být po jejím boku. Ihned, jakmile byla Turia hospitalizována, jí poskytoval podporu a prokazoval, že na něj může spoléhat. Turia podstoupila 200 operací a ztratila sedm prstů, než se mohla vrátit do normálního života.

Zásnuby byly velkým překvapením. V roce 2015 ji Michael požádal o ruku a koupil jí diamantový prsten, i když byla na jednotce intenzivní péče. Věděl, že zůstanou spolu, ať se stane cokoliv. Vzali se o rok později. Turia nosila po dobu dvou let masku na obličeji, aby se její kůže lépe hojila, ale Michael jí opakovaně říkal, že je krásná a byl s ní ve všech obtížných chvílích.

Nečekaně otěhotněla a v roce 2017 oznámila na Instagramu, že čekají prvního potomka. Během těhotenství se udržovala v kondici, ale běhání maratonů už pro ni nebylo možné. 7. prosince 2017 přivítali s manželem syna jménem Hakavaie. O několik let později, 9. února 2020, se jim narodil druhý syn Rahiti Hoskin.

Turia je velkým zdrojem inspirace pro lidi po celém světě. Dokázala překonat vážná zranění a díky lásce svého partnera se dočkala rodiny. Jejich štěstí ukazuje, že skutečná láska překonává veškeré překážky. Michael dokázal, že v pravé lásce nezáleží na vzhledu.

 

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…