Menu

Matka zaznamenala na fotografii chování sestry k její nemocné dceři. Toto vás zaručeně dojme.

i
admin

Dítě je pro rodiče to nejvzácnější, co na světě mají. Není divu, když se o ně od malička starají a prožívají s ním každý moment. O to horší to pak pro rodiče je, když jejich dítě má nějaký problém nebo nešťastně onemocní. Tento příběh, který vám dnes budeme popisovat je tomuto hodně blízko.

Shelby a Jonathan Skilesovi mají malou dceru, která údajně trpěla alergiemi. Jak jsme již psali na začátku, tak pokud vaše dítě onemocní, tak se vám obrátí život vzhůru nohama. Přesně toto je i případ pro tyto rodiče.
Sophie, malá dcera, přestala jedné noci dýchat. Díky bohu byla rychle přivolaná záchranka a okamžitě byla převezena do nemocnice. Pak přišla od doktorů zpráva, kterou nechce žádný rodič slyšet.

Lékaři objevili na hrudi malé holčičky hmotu, která byla později diagnostikována jako lymfom. Bohužel ani silná chemoterapie nezabránila šíření rakoviny. Celý proces léčby znemožnil malé holčičce schopnost chodit, později i mluvit, používat ruce a její ochablé tělo potřebovalo transplantaci kmenových buněk, aby přežilo.

Po celou dobu, co byla malá Sophie v nemocnici, její matka s ní trávila všechen čas a dávala i pozor, jak se s její dcerou zachází. Když jednoho dne přišla sestra, její matka seděla v křesle bez povšimnutí a koukala se, co se bude dít. Během toho, co byla sestra otočená zády, tak matka pořídila fotografii a vyvěsila ji na sociální síť.

Matka pozorovala sestry, jak nosí její dceři každý den zásoby léků do jejího pokoje. Jak každá ze sester koukala na jejich dceru a bylo vidět, že jí chce pomoci. Viděla spoustu sester, které na tomto oddělení chodily každý den za nemocnými dětmi a hladily je. Trávili s nimi spoustu času. Objímaly jejich smutné a pláčící matky.

Sestry odložily svůj vlastní život při každé směně, aby se mohly starat o nemocné a někdy i umírající děti. Do každé místnosti chodili s pozitivní náladou a úsměvem, aby děti trošičku rozveselily i přes to, že samy sestry musely být uvnitř zlomené z toho, co každý den vidí.

Viděla, jak sestra chodila kontrolovat jejich dceru každou chvilku. Snažila se jí udělat hezký pokoj,
malovala ji postavičky na okno. Držela její maličké ruce, měnila povlečení. Bylo vidět, že sestry s dětmi prostě a jednoduše soucítí, že je to samotné ničí a mají pochopení pro všechny nešťastné rodiče. Bez takových sester bychom to nezvládli, říká Shelby. Děkuje sestře se slovy, že žádné dárkové koše v obchodě by nevyjádřily její díky.

Tento příběh, který koluje na internetu se dotkl spoustu lidí, a to hlavně sester a rodičů, kteří mají stejný problém se svými dětmi. Každý takový den je pro rodiče noční můra a je to nejsložitější období jejich života.

Važme si toho co máme a hlavně mějte radost ze svých dětí i přes to, že někdy zlobí. Jsou totiž tím nejcennějším, co máme. Na druhou stranu si važme i práce všech zdravotníků, kteří jsou tu denně pro nás, aby nám pomohli. Hlavně těch, kteří mají velké srdce.

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…