Menu

Máte strážného anděla, který na vás dohlíží? Znamení určitě vidíte!

i
Martin Jelínek

Čas od času oznamujeme, že nad někým bdí anděl strážný, bytost z duchovního (nadpřirozeného, ​​chcete-li) světa, jejímž úkolem je nás chránit. Někteří lidé věří, že strážní andělé jim pomáhají orientovat se v životě, doprovázejí je na každém kroku a vysílají vlny na frekvencích, které by za normálních okolností nebyly odhaleny.

co Vy? Hlídá na vás i váš anděl strážný? Nebo patříte k lidem, kteří si myslí, že je to úplný nesmysl? Připravili jsme pro vás několik znamení, podle kterých bezpečně poznáte, zda se na vás natahuje anděl strážný, aby vás ochránil.

Ti, kteří věří v mimozemšťany, jimž patří strážní andělé, věří, že si nemusíme hned uvědomovat jejich přítomnost a jejich pokusy nás kontaktovat. Podle nich nám andělé dávají určitá znamení a znamení, snaží se nám říci, že jsou nám nablízku, chrání nás, milují nás. Pojďme si tedy společně představit, jaká znamení nám naši strážní andělé posílají, a pokud nějaké takové máte ve své blízkosti, řekne vám to.

Budhovo znamení:

Prvním znakem může být hudba, která může mít podobu andělských zvonků, nebo jen zvuk krásného nástroje, který vás potěší, ale nemůžete jasně určit jeho přesný název. Občas uslyšíte příjemný zvuk najednou, třeba jen na okamžik, ale netušíte, odkud se vlastně bere.

Dalším znamením, že se váš anděl strážný možná snaží ukázat, že je právě teď s vámi, je záblesk světla. V tomto případě můžete vidět nevysvětlitelné zdroje světla nebo barevné záblesky, ale nebudete vědět, odkud pocházejí, nebo zdroj najít. I v takových chvílích může být váš ochránce nablízku.

 

Už jste někdy bezdůvodně vzhlédli k obloze a viděli jste mrak ve tvaru anděla? I to je jedno ze znamení, že se s vámi chce váš anděl strážný spojit a ukázat vám, že ani v tuto chvíli nejste sami, protože je tu pro vás a připraven vám pomoci.

i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…
i
Svět

Freddie Mercury: Poslední hodiny plné lásky, odhodlání a hrdosti. Podívejte…

Freddie Mercury, jeden z nejvýznamnějších hudebníků v historii populární hudby, opustil tento svět v roce 1991, což byla pro miliony…