Menu

Máte strážného anděla, který na vás dohlíží? Znamení určitě vidíte!

Martin Jelínek

Čas od času oznamujeme, že nad někým bdí anděl strážný, bytost z duchovního (nadpřirozeného, ​​chcete-li) světa, jejímž úkolem je nás chránit. Někteří lidé věří, že strážní andělé jim pomáhají orientovat se v životě, doprovázejí je na každém kroku a vysílají vlny na frekvencích, které by za normálních okolností nebyly odhaleny.

co Vy? Hlídá na vás i váš anděl strážný? Nebo patříte k lidem, kteří si myslí, že je to úplný nesmysl? Připravili jsme pro vás několik znamení, podle kterých bezpečně poznáte, zda se na vás natahuje anděl strážný, aby vás ochránil.

Ti, kteří věří v mimozemšťany, jimž patří strážní andělé, věří, že si nemusíme hned uvědomovat jejich přítomnost a jejich pokusy nás kontaktovat. Podle nich nám andělé dávají určitá znamení a znamení, snaží se nám říci, že jsou nám nablízku, chrání nás, milují nás. Pojďme si tedy společně představit, jaká znamení nám naši strážní andělé posílají, a pokud nějaké takové máte ve své blízkosti, řekne vám to.

Budhovo znamení:

Prvním znakem může být hudba, která může mít podobu andělských zvonků, nebo jen zvuk krásného nástroje, který vás potěší, ale nemůžete jasně určit jeho přesný název. Občas uslyšíte příjemný zvuk najednou, třeba jen na okamžik, ale netušíte, odkud se vlastně bere.

Dalším znamením, že se váš anděl strážný možná snaží ukázat, že je právě teď s vámi, je záblesk světla. V tomto případě můžete vidět nevysvětlitelné zdroje světla nebo barevné záblesky, ale nebudete vědět, odkud pocházejí, nebo zdroj najít. I v takových chvílích může být váš ochránce nablízku.

 

Už jste někdy bezdůvodně vzhlédli k obloze a viděli jste mrak ve tvaru anděla? I to je jedno ze znamení, že se s vámi chce váš anděl strážný spojit a ukázat vám, že ani v tuto chvíli nejste sami, protože je tu pro vás a připraven vám pomoci.

Svět

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje…
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…
Svět

Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá…

Přes všechna varování lékařů se rozhodli založit rodinu. Dnes pětičlenná rodina ukazuje na sociálních sítích dojemné fotografie ze svého života.…