Menu

Maminka volí mezi svým životem a životem dítěte.

iZdroj: Young pregnant model in tank top touching her belly, gray background, studio, copy space, close-up
Martin Jelínek

Někdy nás osud podrobí tvrdé zkoušce. V polovině těhotenství musí mladá žena učinit nepředstavitelně těžká rozhodnutí – zachránit svůj život nebo život svého dítěte. Mladá matka byla v 17. týdnu těhotenství, když onemocněla rakovinou a vyžadovala intenzivní léčbu, která samozřejmě stála život jejího nenarozeného dítěte.

Mladá žena se nakonec rozhodla vzdát se léčby a donosit své dítě do porodu, protože nechtěla zničit rozvíjející se život v ní. Ve skutečnosti se jí nakonec narodil syn, kterému dala jméno Kayden. Bohužel žil jen dvanáct dní po narození. Ale i během té doby se mu dostalo více lásky, než někteří lidé zažijí za celý život. Jeho matka vždy chtěla rodinu a své děti milovala víc než cokoli jiného.

Navzdory svému tragickému osudu se maminka Brianna nepřestala usmívat a myslet pozitivně. I když věděla, že její syn umírá a že pro ni není žádná budoucnost, zůstala silná a podporovala své dítě, jak jen to šlo. V posledních minutách Kydenova života ho Brianna ujistila, že se nikdy nevzdá a nebude bojovat a že pro jeho uzdravení udělá cokoliv.

Navzdory svému tragickému osudu se maminka Brianna nepřestala usmívat a myslet pozitivně. I když věděla, že její syn umírá a ona nemá budoucnost, zůstala silná a své dítě podporovala, jak jen to šlo. V posledních minutách Kydenova života ho Brianna ujistila, že se nikdy nevzdá ani nebude bojovat a že udělá vše, co bude v jejích silách, aby se uzdravil.

Chvíli po Kydenově smrti se dokonce zdálo, že se věci ubírají správným směrem. Brianna dodržela slovo a udělala maximum, aby se znovu postavila na nohy. Lékaři jí dokonce dovolili vyrazit na celodenní výlet. Její stav se však náhle začal znovu zhoršovat a nepomáhaly drahé léčby ani transplantace kostní dřeně.

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…