Menu

Máme pro Vás fotky krásek z Časopisů! Bez Make-Upu je, ale jen málokdo pozná. Zkusíte to?

iZdroj: www.pexels.com
Martin Jelínek

Jennifer Aniston, Katy Perry nebo Tyra Banks patří k největším světovým celebritám. Je tak samozřejmé, že k nim vzhlížejí ženy a dívky po celém světě. Na televizních obrazovkách či v časopisech by se mohlo zdát, že vypadají vždy dokonale. Upravené vlasy, perfektní make-up a sladěné oblečení budí dojem, že by ani špatně vypadat nemohli.

Jak ale celebrity vypadají bez týmu stylistů? I známé osobnosti si totiž čas od času musí odskočit do večerky nenalíčené a v teplákách. Ruku na srdce, poznali byste je?

Obyčejné ženy si vedle televizních hvězd mohou připadat méněcenné. Pravda ale je, že za dokonalou vizáží celebrit stojí mnohdy obrovské týmy provázející je na každém jejich kroku. Přípravy na nejrůznější události začínají někdy i několik dnů dopředu a návštěvy kosmetických salónů mohou trvat i spoustu hodin v kuse! Budiž nám obyčejným ženám útěchou vidět, že i celebrity bez náročných příprav vypadají stejně jako my.

Je hezké přesvědčit se na vlastní oči, že i slavní mohou vypadat zcela obyčejně. Dnes více než kdy dřív je totiž snadné propadnout dojmu, že životy ostatních jsou vždy dokonale upravené. Díky sociálním médiím je vytvářen tlak na uživatele sdílet pouze perfektní fotky, kterým mnohdy pomáhají zástupy filtrů a retušovacích softwarů. Realita ale často vypadá úplně jinak, což může ovlivnit sebevědomí zejména mladým dívkám. Vidět celebrity v teplákách nebo s kruhy pod očima nám může pomoci si to uvědomit.

Rozdíl mezi přirozenou krásou a sílou make-upu je vidět třeba na rozdílu mezi nenalíčenou Taylor Swift a Khloe Kardashian. Takovou Nicki Minaj by bez makeupu taky každý hned nepoznal. Modelka Tyra Banks je proslavená svými nenalíčenými fotkami s vypouklýma očima. Jennifer Aniston vypadá vždy skvěle, bez líčení však její vzhled odpovídá jejímu věku. Někdy ale nejde jen o nalíčení, Katy Perry na této fotce vypadá jako by se vracela ráno po pořádné party a populární Jennifer Love Hewitt zase připomíná paní na úklid.

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…