Menu

Klient na skrytou kameru natočil, co dělá veterinář s jeho psem.

iZdroj: pixabay.com
Martin Jelínek

Video z veterinární kliniky dojalo celý internet, když vyšlo najevo jak se jeden ze zaměstnanců chová ke svým svěřencům.

Majitelé zvířat by se měli o své mazlíčky starat co nejlépe a mnozí z nich se k nim opravdu chovají jako ke členům své rodiny. Jeden ze zákazníků veterinární kliniky se rozhodl zkontrolovat, jak se lékař chová k jeho psovi, když u toho není majitel. To, co viděl na videu ze skryté kamery nečekal.

Pro mnoho majitelů domácích mazlíčků je jejich svěření do péče jiným lidem velmi obtížnou zkušeností. Proto si také velmi pečlivě vybírají, komu svého zvířecího přítele svěří. V případě onemocnění domácího mazlíčka mohou majitelé zaplatit spoustu peněz za lékařskou péči. Je důležité najít veterináře, který má zvířata opravdu rád.

Jeden z klientů veterinární kliniky se rozhodl zkontrolovat, jak se k jeho psovi veterinář chová, když s ním není. Za tímto účelem si na svém telefonu zapnul nahrávání a tajně nahrával, co doktorka s jeho mazlíčkem dělá.

Video, které má aktuálně téměř 6 milionů zhlédnutí

se dostalo na síť a rychle se stalo hitem. Zobrazuje klienta veterinární kliniky, který se tiše vplíží do ordinace a drží telefon se zapnutou kamerou.

V pozadí záznamu je slyšet hlasitá hudba a klientovi kliniky se po chvíli naskytne překvapivý pohled. V ordinaci najde doktorku, která tančí a zpívá, zatímco drží v náručí malého psa. Žena mezitím dává čtyřnohému příteli také něžné polibky.

Video vzbudilo velké pozdvižení mezi uživateli internetu, kterých se dotkl přístup lékařky k jejímu čtyřnohému svěřenci. Je vidět, že žena dělá svou profesi z lásky ke zvířatům a žene ji vášeň, a nejen touhu vydělat.

– Tohle je veterinář, který miluje svou práci, zvířata a život – komentoval to jeden z uživatelů internetu.

– Ještě žádná dívka se mnou netančila s takovým citem, jako tančí s tímto psem – vtipkoval další.

Zdroj:  Pikio.pl

 

iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Co se děje

Tragická smrt talentovaného herce Dano Heribana: Co skrývalo jeho poslední…

Slovenský herec a výtvarník Dano Heriban tragicky zemřel ve svém domě ve městě Svätý Jur. O jeho smrti jako první…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Kontroverzní odhalení: Hans Sigl z Doktora z hor přiznává šokující…

Legendární televizní seriál "Doktor z hor", který se vysílal v 90. letech, zaujal diváky svými příběhy o lékaři pracujícím v…
iZdroj: www.pexels.com
Česko

Tabu nebo odvaha? Žena odmítla domov pro seniory a přinesla…

Adoptování dětí a pěstounská péče jsou běžné způsoby, jak lidé rozšíří svou rodinu. Avšak překvapivě se málokoho napadne, že i…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Skandální pravda o dětských soutěžích krásy: Jsou tyto soutěže nevinnou…

V USA jsou soutěže krásy pro děti extrémně populární. Existuje mnoho dětských hvězd, jako je šestiletá Kynlee Heiman, která je…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Mužský rebel bez hranic: Mark Bryan odhaluje šokující pravdu o…

Mark Bryan je robotický inženýr, který je již 11 let ženatý a má dceru. Sám sebe považuje za heterosexuálního muže…