Menu

Klient na skrytou kameru natočil, co dělá veterinář s jeho psem.

Martin Jelínek

Video z veterinární kliniky dojalo celý internet, když vyšlo najevo jak se jeden ze zaměstnanců chová ke svým svěřencům.

Majitelé zvířat by se měli o své mazlíčky starat co nejlépe a mnozí z nich se k nim opravdu chovají jako ke členům své rodiny. Jeden ze zákazníků veterinární kliniky se rozhodl zkontrolovat, jak se lékař chová k jeho psovi, když u toho není majitel. To, co viděl na videu ze skryté kamery nečekal.

Pro mnoho majitelů domácích mazlíčků je jejich svěření do péče jiným lidem velmi obtížnou zkušeností. Proto si také velmi pečlivě vybírají, komu svého zvířecího přítele svěří. V případě onemocnění domácího mazlíčka mohou majitelé zaplatit spoustu peněz za lékařskou péči. Je důležité najít veterináře, který má zvířata opravdu rád.

Jeden z klientů veterinární kliniky se rozhodl zkontrolovat, jak se k jeho psovi veterinář chová, když s ním není. Za tímto účelem si na svém telefonu zapnul nahrávání a tajně nahrával, co doktorka s jeho mazlíčkem dělá.

Video, které má aktuálně téměř 6 milionů zhlédnutí

se dostalo na síť a rychle se stalo hitem. Zobrazuje klienta veterinární kliniky, který se tiše vplíží do ordinace a drží telefon se zapnutou kamerou.

V pozadí záznamu je slyšet hlasitá hudba a klientovi kliniky se po chvíli naskytne překvapivý pohled. V ordinaci najde doktorku, která tančí a zpívá, zatímco drží v náručí malého psa. Žena mezitím dává čtyřnohému příteli také něžné polibky.

Video vzbudilo velké pozdvižení mezi uživateli internetu, kterých se dotkl přístup lékařky k jejímu čtyřnohému svěřenci. Je vidět, že žena dělá svou profesi z lásky ke zvířatům a žene ji vášeň, a nejen touhu vydělat.

– Tohle je veterinář, který miluje svou práci, zvířata a život – komentoval to jeden z uživatelů internetu.

– Ještě žádná dívka se mnou netančila s takovým citem, jako tančí s tímto psem – vtipkoval další.

Zdroj:  Pikio.pl

 

Svět

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje…
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…
Svět

Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá…

Přes všechna varování lékařů se rozhodli založit rodinu. Dnes pětičlenná rodina ukazuje na sociálních sítích dojemné fotografie ze svého života.…