Menu

Jak chyba sedmnáctileté dívky změnila život celé rodině! Zemřela kvůli nabíjení telefonu, chyba kterou dělá většina z nás! Podívejte se na ní.

i
Martin Jelínek

V dnešní době si telefon v posteli nabíjí většina populace. Nicméně, tento blbý zlozvyk může mít fatální následky, kterou nedávno ukázal případ z Kambodže.  Teprve sedmnáctiletá dívka Khorn Strey  Pov tragicky zemřela při spánku, když si nechala svůj telefon nabíjet pod polštářem.

V provincii Kratie, v malinkém městečku, rodina zažila nejhorší ráno jaké si jen dokázali těžko představit. Jejich dcera Khorn Srey Pov byla nalezena ráno mrtvá ve svém pokoji, s mobilním telefonem stále zapojeným pod polštářem, příčinou smrti dle policie, byl zásah elektrickým proudem.

Jaká jsou rizika nabíjení telefonu v noci?

Mnoho lidí si absolutně neuvědomuje riziko nabíjení telefonu v noci v posteli , a přijde jim to jako dobrý nápad, ale nabíjení telefonu pod  polštářem je snad nejhorší místo, jaké můžete zvolit. Přehřátí, zkraty, v extrémních případech elektrické úrazy to všechno jsou reálné hrozby nabíjení telefonu v posteli.

Bezpečnostní experti radí nabíjet telefony na otevřených a nezaplněných plochách, jako jsou například noční stolky nebo barové pulty. Důležité je také používat kvalitní nabíječky a pravidelně kontrolovat stav vašich nabíjecích kabelů. Zabráníte tím všem rizikům, které Vám nebo vaší rodině hrozí.

Příběh Khorn Srey Pov je sice velice smutný, ale měli bychom se zamyslet, kolik zlozvyků děláme my a předcházet tragédiim.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…