Menu

Dal své přítelkyni náhrdelník. O dva roky později zjistila, co nosila celou dobu na krku.

iZdroj: prosvět.cz
Martin Jelínek

Na dávání dárků přítelkyni není nic divného. To je velmi běžné. Možných dárků je mnoho. A oblíbené jsou samozřejmě i všechny druhy šperků. Nechybí ani zábavný náhrdelník. Jeden takový daroval muž, který chtěl potěšit svou přítelkyni. Jen nevěděla, jaký zvláštní dárek jí dal. Když to zjistila, úplně se zbláznila.

Unikátní také je, že si muž daný náhrdelník nekoupil, což je dnes v podstatě běžné. Rozhodl se, že to pro svou partnerku udělá sám. A je ze dřeva. Je to proto, že dostane něco skutečně originálního, a také proto, že jí jasně vyjadřuje svou lásku a oddanost. Daroval jí ho na výjmečnou údalost jejich výročí.

 

Dárek v podobě náhrdelníku se setkává s opravdovou radostí a opravdovým obdivem. V souvislosti s tím je třeba říci, že jeho přítelkyně ho doslova nikdy nesundala z krku. Měla ho celou dobu, o čemž svědčí jejich společné fotky. Takto to nosila celé dva roky. Udělala z toho originální, domácí dárek. A absolutně nevěděla, že je nerozumný člověk a má co skrývat. Toto odhalení ještě nepřišlo.

Muž věřil, že daný náhrdelník skutečně souvisí s velkým tajemstvím. Na první pohled nezjistitelné. Nutno ale říci, že snahy o zachování zavedených tajemství jsou stále obtížnější. Především proto, že pár miluje cestování, riziko procházení letištní bezpečností by mohlo vést k tomu, že jejich skutečný obsah odhalí letištní personál. Žena, která ho nosí, to zjistí později. A vše bude odhaleno. Bylo velmi těžké udržet tajemství, ale podařilo se.

 

Nebylo to jednoduché, ale povedlo se. Obsah náhrdelníku je velmi dobře ukrytý a není snadno dostupný. Nakonec se to povedlo. V tu chvíli nikdo nečekal, že to Terry otevře, jen on viděl obsah uvnitř. Pak měl naprosto nečekanou reakci. Klekl si na kolena a pak své přítelkyni ukázal obsah náhrdelníku. Obsahuje zásnubní prsten, se kterým požádal svou milenku o ruku. Samozřejmě řekla ano. Byl to ten nejromantičtější zážitek, jaký kdy zažila.

 

 

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…