Menu

Nejlepší dárky pro miminka udělají radost i všem rodičům! Podívejte se na ně!

iZdroj: The concept of children, a smiling curly-haired girl playing a super hero, pointing up , isolated on pink background
Martin Jelínek

Příchod miminka je velká událost v každé rodině. Nevíte, co pořídit miminku do výbavičky? Představíme Vám hračky, bez kterých se žádné miminko neobejde!
Nejlepší dárky pro nové rodiče
Může se zdát, že devět měsíců je na přípravu na příchod děťátka spousta času. Tyto měsíce ale utečou velmi rychle a než se nadějete, přemýšlíte, jaký dárek přinesete novopečeným rodičům. Jaké hračky vybrat, aby bylo spokojené miminko i jeho maminka?

Základ každé výbavičky

Každé novorozeně potřebuje mít ve výbavičce některé nezbytnosti. Přebalovací pult a zásobu plínek už mají rodiče určitě připravené, kolébka je již určitě sestavená. Dále museli pro miminko pořizovat vaničku na koupání, ručníčky, dětské nůžtičky a speciální jemnou dětskou kosmetiku. Přesto by ale zcela určitě ocenily dětské oblečení, protože to na dětech nikdy nevydrží dlouho čisté a překrásným dárkem by mohla být třeba kvalitní dětská zavinovačka, díky které se spousta dětí lépe vyspí. Pokud ale netrváte na vysloveně funkčním dárku, můžete určitě sáhnout do oddělení hraček.

 

Závěs nad dětskou postýlku

V oddělení pro novorozeňata narazíte na nejrůznější závěsy a kolotoče. Ty jsou skvělým způsobem, jak zabavit dítě ležící v postýlce. Rodiče mohou více závěsů snadno vyměnit a střídání hraček podpoří vývoj miminka. Pro ty nejmenší odborníci doporučují zejména výrazné černobílé tvary, takový kolotoč se zebrami tak bude vždy trefa do černého.

 

Hrazdička zabaví ty nejmenší

Kromě závěsného kolotoče je i dětská hrazdička skvělým dárkem, který zabaví miminko. Hrazdička se totiž může položit na jakoukoliv podložku, dítě položíte na měkký povrch a nad něj pověsíte hrazdičku s hračkami. Dítě tak může rozvíjet svoje smysly, kromě pokukování po hračkách se po nich zvládnou děti také natahovat.
Kousátko pomůže s prvními zoubky

Probrečené dny a noci při prořezávání prvních zoubků jsou noční můrou všech rodičů. Miminkům se s bolavými zoubky dá pomoci třeba kvalitním kousátkem. Na trhu existuje spousta druhů, kousátko se tedy jako dárek určitě neztratí. Vybírejte pečlivě materiál, na trhu jsou k dostání klasické plastové ale nově i ty z přírodních materiálů.
Noční světýlko do dětského pokoje

Kouzelným dárkem pro dítě může být také noční světýlko. Dítěti pomůže klidně spát a nebát se tmy v jeho pokojíčku. Kromě těch klasických, umělohmotných do zásuvky, existují i jiné varianty. Jako dárek se hodí třeba to dřevěné na stěnu, které dětskému pokojíčku dodá útulnost a pocit bezpečí.

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…