Menu

Nejlepší dárky pro miminka udělají radost i všem rodičům! Podívejte se na ně!

i
Martin Jelínek

Příchod miminka je velká událost v každé rodině. Nevíte, co pořídit miminku do výbavičky? Představíme Vám hračky, bez kterých se žádné miminko neobejde!
Nejlepší dárky pro nové rodiče
Může se zdát, že devět měsíců je na přípravu na příchod děťátka spousta času. Tyto měsíce ale utečou velmi rychle a než se nadějete, přemýšlíte, jaký dárek přinesete novopečeným rodičům. Jaké hračky vybrat, aby bylo spokojené miminko i jeho maminka?

Základ každé výbavičky

Každé novorozeně potřebuje mít ve výbavičce některé nezbytnosti. Přebalovací pult a zásobu plínek už mají rodiče určitě připravené, kolébka je již určitě sestavená. Dále museli pro miminko pořizovat vaničku na koupání, ručníčky, dětské nůžtičky a speciální jemnou dětskou kosmetiku. Přesto by ale zcela určitě ocenily dětské oblečení, protože to na dětech nikdy nevydrží dlouho čisté a překrásným dárkem by mohla být třeba kvalitní dětská zavinovačka, díky které se spousta dětí lépe vyspí. Pokud ale netrváte na vysloveně funkčním dárku, můžete určitě sáhnout do oddělení hraček.

 

Závěs nad dětskou postýlku

V oddělení pro novorozeňata narazíte na nejrůznější závěsy a kolotoče. Ty jsou skvělým způsobem, jak zabavit dítě ležící v postýlce. Rodiče mohou více závěsů snadno vyměnit a střídání hraček podpoří vývoj miminka. Pro ty nejmenší odborníci doporučují zejména výrazné černobílé tvary, takový kolotoč se zebrami tak bude vždy trefa do černého.

 

Hrazdička zabaví ty nejmenší

Kromě závěsného kolotoče je i dětská hrazdička skvělým dárkem, který zabaví miminko. Hrazdička se totiž může položit na jakoukoliv podložku, dítě položíte na měkký povrch a nad něj pověsíte hrazdičku s hračkami. Dítě tak může rozvíjet svoje smysly, kromě pokukování po hračkách se po nich zvládnou děti také natahovat.
Kousátko pomůže s prvními zoubky

Probrečené dny a noci při prořezávání prvních zoubků jsou noční můrou všech rodičů. Miminkům se s bolavými zoubky dá pomoci třeba kvalitním kousátkem. Na trhu existuje spousta druhů, kousátko se tedy jako dárek určitě neztratí. Vybírejte pečlivě materiál, na trhu jsou k dostání klasické plastové ale nově i ty z přírodních materiálů.
Noční světýlko do dětského pokoje

Kouzelným dárkem pro dítě může být také noční světýlko. Dítěti pomůže klidně spát a nebát se tmy v jeho pokojíčku. Kromě těch klasických, umělohmotných do zásuvky, existují i jiné varianty. Jako dárek se hodí třeba to dřevěné na stěnu, které dětskému pokojíčku dodá útulnost a pocit bezpečí.

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…