40 let se neusmívala. Jen proto, aby neměla vrásky. Neuvěříte, jak vypadá dnes! - SvětŽivě.cz

40 let se neusmívala. Jen proto, aby neměla vrásky. Neuvěříte, jak vypadá dnes!

Martin Jelínek

 

Při hledání pramene věčného mládí mají některé ženy velmi zvláštní metody, které jsou sice velmi jednoduché, ale o to bizarnější a extrémnější. Rozhodly se NIKDY neusmívat, aby nemusely mít problémy s vráskami. Čtěte dál a dozvíte se, co všechno jsou ženy schopny obětovat, aby byly navždy krásné! Stojí jim to za to?

 

Toto je 50-letá Tess Christian. Od 10 let se neusmívá, a dokonce se neusmála ani když se narodila její dcerka. Tess se rozhodla popovídat o tom, jak se rozhodla podstoupit něco takového. „Ovšem, když se Stevie narodila, kypěla jsem radostí, ale neměla jsem potřebu usmát se. Radost umím projevovat i jinak,“ vyjádřila se Tess.

 

Pomohlo mi to zachránit si mou mladou tvář bez vrásek, i když to zní bizarně. Moje strategie je jednoduše přirozenější než botox a efektivnější než jakýkoliv drahý krém na obličej. Spousta lidí si myslí, že vypadám pochmurně, jako by mě nebavil život, ale není to tak, právě naopak. Miluji život, ale nemám potřebu jít po ulici s divným úšklebkem na tváři. Dokonce mě někteří přátelé přezdívají ‚Mona Lisa‘, která se na slavném obraze také neusmívá, má jen jemně zvednuté koutky úst. Vypadá být tak tiše pobavená, ale nedává to najevo, přesně jako já.