Menu

Když malý pes Tim ztratil svého nejlepšího přítele, nečekaný dar ho přivedl zpět k životu.

iZdroj: www.pexels.com
Martin Jelínek

Malý pes jménem Tim nedávno ztratil svého nejlepšího přítele, se kterým žil několik let. Nicméně brzy našel něco, co mu pomohlo překonat ztrátu. Tim byl chihuahua a jeho „velkým bratrem“ byl pyrenejský horský pes jménem Ben, kteří byli vždy kamarádi. V roce 2016 přijala rodina Timovu péči, když již měla Bena. Ti dva psi se navzdory svému rozdílu v velikosti a věku rychle spřátelili a trávili většinu času spolu, přičemž Tim nejraději spal na svém velkém a měkkém bratrovi. Ben však bohužel postupem let získal zdravotní problémy, zejména s pohyblivostí. Tim to cítil a nechal svého bratra víc volného prostoru, ale nikdy se od něj neoddělil ani nešel daleko.

Bohužel Ben odešel v klidu přes Regenbogen na konci roku 2022. Bylo to bolestné událost nejen pro celou rodinu, ale i pro tisíce online uživatelů, kteří sledovali účet psů. Mnoho lidí si hned uvědomilo, jak těžké musí být pro Tima zvládnout ztrátu svého nejlepšího přítele. Jedna z předplatitelek se rozhodla darovat psu dárek.

Žena poslala Timovi velkou plyšovou hračku psa. Jak tvrdí majitelka, jakmile položila hračku na gauč, pes na ni přišel a okamžitě si na ni lehl. Sbalil se do klubíčka a usnul tak klidně, jako kdysi na Benovi. Tim tak začal každý den spát na Benu, což dojalo jeho majitele.

„Přišla jsem do obývacího pokoje a viděla Tima, jak spí na Benovi, bylo to opravdu jako v dobrých starých časech. Spal dokonce ve stejné pozici. Vidím, že mu tato hračka pomáhá zvládnout jeho ztrátu,“ řekla majitelka.

Přátelství mezi Timem a Benem je tak silné, že bude navždy nerozlučné. Je to skvělý příklad toho, jak jsou zvířata propojena a jak mohou pomoci v těžkých chvílích. Tento příběh je velmi dojemný a ukazuje, jak silné mohou být pouta mezi zvířaty a jak mohou být nápomocny v těžkých dobách. Tim si našel novou podporu v plyšové hračce, která mu připomíná jeho nejlepšího přítele. Přestože Ben odešel, Tim si na něj stále vzpomíná a připomíná nám, jak důležité jsou naše zvířecí přátelé a jak nám mohou pomoci zvládnout těžké situace.

Zdroj: uberalles.live

iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Žena ležící na smrtelné posteli se po 25 letech loučí…

  Je vždy těžké se rozloučit s někým, koho máme rádi, bez ohledu na to, zda se jedná o přítele,…
iZdroj: unsplash.com
Svět

Tento učitel udělal něco neuvěřitelného pro svého studenta s autismem.…

Lidé, kteří znají někoho s autismem, vědí, že diagnóza může být složitá a postižená osoba se může snadno dostat do…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Video: Natáčejí mladou maminku, která porodila pět dětí. Takto zvládne…

Většina rodičů si to neumí představit. Stačí jim jedno dvě děti a jak se říká, je hotovo. Maminka, kterou vám…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Někteří lidé budou odcházet do důchodu dříve a někteří později.…

V poslední době je téma penzí opět vyhrocené. A tentokrát se ukázalo, že jde opravdu do tuhého a že je…
iZdroj: www.ifunny.eu
Zajímavosti

Otec vede děti na vodítku. Nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu…

Jedenatřicetiletý otec z Kentucky byl zaplaven nenávistí poté, co zveřejnil video, jak na vodítku svých pěti dětí. Na internetu se…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Pokud si všimnete podobného háčku na toaletách nebo v šatně,…

Maličké a neškodné háčky, co by se asi tak mohlo stát. A proč by měl člověk zavolat policii v moment,…