Gregg Branden americký autor, známý svými teoriemi o léčbě rakoviny prezentoval poprvé tuto výjimečnou teorii.

Prý, že existuje něco, co ovlivňuje a dokonce mění naše DNA. A pokud se to použije hromadně několika lidmi, dokáže to vyléčit úplně všechny druhy nemocí.

Myšlenky a rakovinné buňky

Následky rakoviny mohou být zastaveno cíleným vědomím zaměřeným na synergii mezi našimi myšlenkami a jejich projevy. Jedná se o pole, které všechno spojuje.

Toto pole je prokázáno a vědecky vysvětleny v jednom předním vědeckém žurnálu.

Podrobnější informace o něm najdete v publikaci Nature, číslo 382 z roku 1996.

Kontrola nad myšlenkami a emocemi

Naše myšlenky a emoce vytvářejí elektromagnetické pole, které mohou zasahovat až do vzdálenosti jednoho metru v našem těle.

Nikola Tesla, jeden z nejznámějších vědců všech dob, jednou řekl, že lidé v budoucnosti budou vytvářet elektřinu pomocí síly svých myšlenek.

To znamená, že naše myšlenky dokáží být velmi silným zdrojem energie.

Nyní však hovoříme o silných a soustředěných myšlenkách, ne o smíšených nebo chaotických myšlenkových pochodech týkajících se všeho co cítíme nebo vidíme.

Navíc kolektivní soustředěné vědomí dokáže vytvořit velmi silné elektromagnetické pole, které má přímý vliv na fyzické prostředí.

Po usazení se těchto technik, už nepůjde více jen o fikci, ale seriózní technologii, která bude základem pro léčbu.

V Číně dokázali myšlenkami odstranit nádor za 3 minuty

Jedna čínská nemocnice natočila video , které je toho přímým důkazem. Video ukazuje odstranění nádoru o velikosti 3 x 2,5 cm za necelé 3 minuty.

Během odstraňování je vše zaznamenávány pomocí ultrazvuku, kde je vidět jako nádor postupně mizí.

Chcete-li vyprodukovat silné elektromagnetické vlny, musíte se naučit kontrolovat své pocity a emoce a zároveň jejich zesílit za pomoci mentálního cvičení.

Emoce dokáží změnit DNA

Naše emoce a pocity jsou jako zrcadla. Vše, co děláme, se odráží na prostředí, ve kterém žijeme. Proto se nám v životě dostává totéž jako to, co máme v sobě.

Někdy se tomu zvykne říkat i karma .

Jeden takový příklad:

[sociallocker]

Pokud řeknete „Jednoho dne budu šťastný, vyléčen, že si najdu novou práci, atd …“, toto zrcadlo nám řekne, zda se tyto věci stanou skutečností.

Když však řekneme a zároveň se cítíme, že se měníme právě tady a teď, čili to už jakože probíhá, pak nastane změna iv naší DNA a my se skutečně změníme.

Zde si můžete prohlédnout prezentaci Gregga Braden v angličtině se slovenskými titulky , kde o těchto věcech podrobněji říká (pokud by se vám titulky nezobrazovaly automaticky, klikněte ve spodní části videa na značku „cc“):

závěr

Téměř všichni vědci tvrdí, že naše emoce a víra nejsou spojeny s našimi životy, a že totéž platí pro výskyt našich onemocnění.

Nicméně psycho-onkologie tvrdí přesný opak. Říká, že naše myšlenky, emoce, víra a pocity mají sílu kontrolovat vše, co se děje v našich životech a v nás samotných.

A nezapomínejte, že emoce mohou změnit naše DNA!

[/sociallocker]

 

Sdílejte