Bílá je absolutní stálicí v zařizování interiérů. Jedni se jí pro náročnost udržování bezchybného vzhledu boje, druzí naopak právě proto vyhledávají. Jisté je, že v ložnici to této barvě mimořádně sluší.

Bílá doplněna akcentem černé je nadčasová a nikdy jí nic nezkazíte.
Přestože patří mezi základní a velmi neutrální odstín, má mnoho tváří. Dokáže působit moderně, elegantně, honosně, jednoduše, ale také klasicky. Jsou tací, kteří ji doma nepoužívají, protože prý působí chladně až sterilně, ve většině však evokuje čistotu, neposkvrněnost a mír. Do ložnice je tedy jako stvořená.

Místnost určená především pro relaxaci a odpočinek, tedy ložnice, si při zařizování vyžaduje jiný přístup než ostatní místnosti v domě. Hned po vstupu do této pokoje by na vás totiž měla dýchnout harmonie a klid.

Bílé stěny, nábytek, závěsy, doplňky a ložní prádlo, to vše, přesto, že bude v jednom odstínu díky struktuře a vzorem, dokáže mít hloubku a působit útulně. Při výběru zařízení a dekoračních drobností se tedy obloukem vyhněte tomu, aby vše bílé, co v místnosti bude, mělo jednotný hladký povrch.

Nuže, a pokud té bílé na vás přece jen bude příliš, rozbijte ji doplňky, obrazy, květinami nebo okrasnými polštářky v jemných pastelových odstínech modré, hnědé růžové, zelené nebo žluté. Jistě si tak v ložnici vytvoříte svůj jedinečný královský styl.

3-1 2-2 1-2 o_6

Sdílejte