Víte, kterým skvělým způsobem oživíte jakoukoli místnost bez nutnosti dalšího dekorování? Absolutně nadčasovým, vždy trendovým a neuvěřitelně pestrým? Tapetováním.

Barevná a hravá Autor: Freshome
Moderní tapety už dávno nejsou přesně definovány květy či pruhy jak si můžete pamatovat z obýváků prarodičů. Dnešní možnosti jsou přímo nekonečné, navíc, snadno přístupné. Od geometrie, přes zábavné motivy, barevné exploze, zajímavé obrazce, tapety s hlubokou myšlenkou, fototapety, ale i minimalistické a jednobarevné s jemným tištěným vzorem či odleskům.

Pokud máte obavu pustit se do tapetování střemhlav, začít můžete opatrně. Nikde přece není psáno, že tapetou musíte pokrýt všechny stěny v místnosti. Ve větších prostorách, vyberte dominantní stěnu, výklenek nebo opěrný sloup. Ten vyzdobte tapetou, nuže, a zbytek klasicky vymalujte. Nebo … Zajímavě také vypadá chodba, schodiště, pracovní koutek či kuchyň ozvláštněná tapetami.

A ještě cosi, instalace tapety na zeď je poměrně jednoduchá záležitost, nicméně, v případě, že si na ni nevyčleňují dostatek místa nebo neuděláte potřebný čas, může způsobit i trochu zmatku. Proto, pokud se na to necítíte, využijte raději profesionální služby. Výsledek tak jednoznačně bude stát za to!

Tak tedy, vzhůru se na to, Vivat tapetování!

Sdílejte